Často kladené otázky

Mohu si fotografie z tohoto serveru stáhnout pro další využití?
Bez našeho písemného souhlasu není možné fotografie používat pro jinou, než osobní potřebu. O souhlas pište na email info@golfcamera.com. Fotografie jsou s naším souhlasem běžně využívány pro řadu dalších internetových prezentací i tištěných časopisů. Pokud fotografie z naší galerie použijete, uvádějte jako autora odkaz na www.golfcamera.com

Mohu umístit fotografie na Facebook?
Samozřejmě, náš souhlas pro toto osobní využití není potřeba. Potěší nás, když v této souvislosti kliknete na Facebookové tlačítko „Like“ na našich stránkách.

Rád bych měl fotografie v plné kvalitě, protože si je chci vytisknout, mohu si je někde stáhnout?
Na našich stránkách jsou fotografie v kvalitě, dostatečné pro zobrazení na monitoru počítače, obvyklé rozlišení snímků je 900x600 pixelů. Toto je pro kvalitnější tisk fotografií nedostatečné. Fotografie se přímo v lepší kvalitě stáhnout nedá, ale soubor Vám rádi pošleme. Stačí nám napsat na email info@golfcamera.com názvy galerií a adresy obrázků.

Jak zjistím adresu obrázku?
Postupy se mohou lišit v závislosti na tom, jaký prohlížeč používáte. Níže jsou návody pro nejpoužívanější prohlížeče.

Postup pro prohlížeč Safari: Pravým tlačítkem myši klikněte na obrázek a zvolte „Zkopírovat adresu obrázku“. Nyní máte adresu obrázku ve schránce a vložte nám jí do mailu.

Postup pro prohlížeč Mozilla Firefox: Pravým tlačítkem myši klikněte na obrázek a zvolte „Kopírovat adresu obrázku“. Nyní máte adresu obrázku ve schránce a vložte nám jí do mailu.

Postup pro prohlížeč Internet Explorer: Pravým tlačítkem myši klikněte na obrázek a zvolte „Vlastnosti“. Otevře se Vám okno s vlastnostmi obrázku. Zkopírujte adresu, která je vedle „Adresa (URL)“. Dávejte pozor, jestli je adresa celá, může mít více řádků. Tuto adresu zkopírujte do mailu.

Postup pro prohlížeč Google Chrome: Pravým tlačítkem myši klikněte na obrázek a zvolte „Zkopírovat adresu URL obrázku“. Nyní máte adresu obrázku ve schránce a vložte nám jí do mailu.

Reklama

GOLFPLAN - Golfové pojištění on-line