Pokračování CGAT v Šilheřovicích

Barbora Stachvoá a Jiří Korda jun. - vítězové 2. CGAT v Šilheřovicích Barbora Stachvoá a Jiří Korda jun. - vítězové 2. CGAT v Šilheřovicích

V termínu od 17.5.-19.5. se konalo pokračování turnaje Czech Golf Amateur Tour 2013. Po zahájení tour na Kunětické Hoře se 144 nejlepších mužů a žen přesunulo do Šilheřovic. Hřiště hráče překvapilo svou skvělou kvalitou a nezvykle rychlými greeny.

Mužskou kategorii o dvě rány ovládl Jiří Korda jun. (71, 70, 75 = 216), druhý skončil Vojtěch Dostál (71, 75, 72 = 218). O další dvě rány zpět skončil Daniel Suchan (69, 73, 78 = 220). Zahanbit se rozhodně nenechal ani starší žák Matyáš Zapletal, který skončil na páté příčce. Za zmínění také stojí i sedmý Roman Pros, který svou score kartu v druhém kole ozdobil hole-in-one na 7. jamce.

V kategorii žen zvítězila Barbora Stachová (76, 74, 76 = 226), druhé místo si vybojovala Kristýna Pavlíčková (73, 75, 79 = 227). Na děleném třetím místě skončily se shodným součtem 228 ran hned tři hráčky. Podle soutěžního řádu zvítězila Hana Ryšková (73, 80, 75 = 228). Na pomyslném děleném třetím místě, neboli 4. a 5. skončila Kateřina Sluková a Klára Kaminská.

Kompletní výsledkovou listinu naleznete zde.

We are sorry, but this article is available only in Czech.